كانون
كانون
درباره ما
موضوعات مطالب
موضوعي ثبت نشده است
آرشیو مطالب
جستجوگر
ورود كاربران
نام كاربري :
پسورد :


نام كاربري :
پسورد :
تكرار پسورد:
ايميل :
نام اصلي :
خبرنامه
عضويت لغو عضويت
پیوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
لینك دوستان
لينكي ثبت نشده است [ قالب رایگان ]
آمار بازدید
★ افراد آنلاين : 1
☆ بازديد امروز : 9
☆ بازديد ديروز : 11
☆ بازديد كل : 905
دیگر امکانات
تبلیغات

براي ذهن رهايي از افكار وسواسي فرقي ندارد كه افكار به نفع يا ضرر ماست ذهن و‌مغز ما هر چه را كه به آن فكر كنيم و‌باور داشته باشيم انجام ميدهند.

لاغري با ذهن : برخي به دنبال افزايش وزن درمان استرس و بيشتر اين ترك تنبلي تعداد دنبال راه حلي براي كاهش وزن خود هستند .

ترك تنبلي ذهن انسان بسيار قدرتمند و ‌تواناست به صورتي كه ميتواند هرچه را كه ما به آن فكر ميكنيم و‌باور داريم را براي ما عملي چاقي صورت سازد

ترك تنبلي پس همه ي انسان ها ميتوانند تنها با ذهن خود لاغري با ذهن كه يك‌ چيز خدادادي هست به تمام چيزهايي كه علاقه مند چاقي صورت هستند برسند

حال سوال اينجاست پس چرا افراد بسياري هستند كه آرزوها و‌هدف هايي دارند كه رسيدن به آن‌را محال ميدانند؟

يكي از مهم ترين رهايي از افكار وسواسي اهداف جهان امروز كه تعداد قابل ملاحظه اي از انسان ها درگير آن هستند تناسب اندام است.

لاغري

درمان استرس | عامل استرس يا تنش زا، عاملي لاغري با ذهن است كه ميتواند بعنوان محرك عمل كرده و باعث ابتلاي شما به استرس شود.

استرس احساس تحت فشار بودن است، درحاليكه تنش زا عاملي است كه در ما باعث بوجود آمدن استرس ميشود و در محيط زندگي ما قرار دارد.

بعنوان مثال صداها، افراد ناخوشايند و كسانيكه رهايي از افكار وسواسي از آنها بدمان ميآيد، افزايش سرعت ماشين يا حتي بيرون رفتن از خانه همه درمان استرس ميتوانند چاقي صورت تنش زا باشند. عموما(هميشه نه) هرچه بيشتر ما با عامل استرس يا تنش زا مواجه شويم، بيشتر احساس استرس مينماييم.

بخشي از واكنش ما در برابر استرس جسمي بوده و بر وضعيت جسماني ما تاثير ميگذارد. زمانيكه ما با يك تهديد يا خطر مواجه لاغري با ذهن ميشويم، بدنمان موادي را آزاد ميكند كه به ما قدرت محافظت (حالا يا فرار با بيشترين سرعت و يا مبارزه با بيشترين توان) از خودمان را ميدهد.

درمان استرس | بعنوان مثال هنگاميكه شما در خانه هستيد و زلزله رخ ميدهد، با بيشتر شدن سطح اين مواد شيميايي بدن شما رهايي از افكار وسواسي سريعتر از هميشه عمل كرده و شما ميتوانيد با سريعتر بيرون رفتن و يا بيرون بردن خانوادهتان، جان خود و خانوادهتان را نجات دهيد.

افكار وسواسي

ترك تنبلي اما زماني كه سر صحبت آنها مي نشينيم، مي گويند كه با اينكه اين همه تلاش كردند يا به نتيجه دلخواهي نرسيدند يا كاهش وزن آنها چاقي صورت موقتي بوده و بعد از چند وقت دوباره با افزايش وزن روبه‌رو شده‌اند.

تناسب اندام و‌لاغري نيز جزو همان اهدافي است كه هر شخص ميتواند با ذهن خود آن را به دست بياورد، اما بايد مراحل و نكات و‌روش رسيدن رهايي از افكار وسواسي به هدف را بدانيد و با به كارگيري آن نصف بيشتر مسير لاغري و تناسب اندام را طي خواهيد كرد و‌ديگر كاهش وزن جزو كارهاي سخت برايتان به حساب نميايد!

ما در اين مقاله راه رسيدن به ذهني كه ميتواند بدون ورزش و‌رژيم‌هاي سخت وزن شما را كاهش بدهد را آموزش داده ايم و نظرات اشخاصي كه اين روش را امتحان كرده اند و‌به اندام ايده آل و‌كاهش وزن آسان رسيدن لاغري با ذهن را براي شما بازگو كرديم .

تصوير سازي ذهن در لاغري

ترك تنبلي جالب است بدانيد كه، بدن از طريق ذهن قابل كنترل است، فقط كافيست  هر آنچه مي‌خواهيد را تجسم كنيد. به طور مثال، براي لاغر شدن بايد در ذهن، خود را لاغر و با اندامي ايده آل در نظر بگيريد.

گاهي اوقات انتخاب كارهاي خيلي بزرگ باعث مي‌شود ما تبديل به فرد تنبلي شويم. كارهاي بزرگ سختي هاي زيادي به همراه دارند لاغري با ذهن و ما هم كه حس و حال انجام كار بزرگ را نداريم! بنابر اين خيلي راحت دست از كار مي‌كشيم و عقب نشيني مي‌كنيم و به همين سادگي تبديل به يك فرد تنبل مي‌شويم.

ترك تنبلي برعكس، اگر اطرافيان شما همه اهل خوش گذراني و كارهاي نه چندان جالب باشند، كم كم شما هم شبيه رهايي از افكار وسواسي به آنها خواهيد شد. در چاقي صورت اين مورد شك نكنيد.

‎بجنگ يا دررو واكنش سيستم عصبي بدن ما به يك واقعه استرس زا است. در اين واكنش بدن ما مواد شيميايي كورتيزول، آدرنالين و نورآدرنالين بيشتري توليد كرده كه باعث افزايش ضربان قلب درمان استرس محمك شدن ماهيچه ها، عرق كردن و افزايش سطح هوشياري شده و همه اينها به ما براي محافظت از لاغري با ذهن خودمان در موقعيت هاي خطرناك كمك ميكند

راهكار هايي براي ترك تنبلي

خود من شايد تا چند وقت پيش به اين موضوع شك داشتم و فكر مي‌كردم مي‌توان اطرافيان نه چندان خوب هم درمان استرس داشت و همچنان لاغري با ذهن خوب ماند! اما تأثير اين جمله به گونه اي برايم ثابت شد كه ديگر چاقي صورت از اين فكرها نكنم!

ترك تنبلي فكر نمي‌كنم كسي باشد ترك تنبلي كه بگويد اين جمله در او صدق ندارد چون واقعاً بعيد است. رهايي از افكار وسواسي وقتي بيشترين زمانتان را با گروهي بگذرانيد كه مذهبي باشند، ناخودآگاه و به مرور زمان عقايد شما هم به سمت آنها كشيده مي‌شود و شما هم به فردي مذهبي تبديل مي‌شويد.

براي ذهن فرقي ندارد كه افكار به نفع يا ضرر ماست. ذهن و مغز ، هر آنچه كه ما به آن عادت داريم و به آن فكر مي كنيم را پيش مي گيرد. برخي از افراد را در اطرافمان مي بينيم كه اضافه وزن دارند و خيلي از راه هاي لاغر شدن را امتحان كرده اند.

لاغري با ذهن : آيا مي دانيد مشكل از چيست؟ ذهن اين افراد به چاق شدن عادت كرده و ياد گرفته كه بايد كارهايي را درمان استرس انجام دهد و لاغري با ذهن تكرار كند، كه نتيجه آن منجربه چاقي و اضافه وزن مي‌شود. رهايي از افكار وسواسي اما همين افراد مي‌توانند به سادگي لاغري با نيروي ذهن را تجربه كنند.

لاغري با ذهن قدرتمند

وقتي ترك تنبلي از خودتان انتظارات عجيب و غريب داريد و مي‌خواهيد كارها را به بهترين نحو انجام دهيد، در حالي كه شايد توانايي لاغري با ذهن و مهارت هاي لازم را نداريد، بهترين دليل براي تنبلي فراهم درمان استرس مي‌شود چاقي صورت و مدام به بهانه اين كه من هنوز آماده نيستم، انجام آن كار را به تأخير مي اندازيد و اين مصداق بارز تنبلي محسوب مي‌شود.

فكر كنم متوجه اهميت شناخت علل تنبلي شده ايد همانند طبيب بايد ريشه آن را بدانيم تا در زمان مناسب بتوانيم دواي متناسب با آن را تجويز كنيم يعني بتوانيم مقابله خوبي با علت تنبلي داشته باشيم.

پس تفاوت تنبلي و اهمال كاري دقيقاً همين جاست كه در تنبلي شما اصلاً كاري انجام نمي‌دهيد و فعاليتي نداريد ترك تنبلي ولي در اهمال كاري رهايي از افكار وسواسي ممكن است كاري انجام دهيد، اما كاري كه در آن زمان سودي براي شما ندارد.

اولين قدم براي درمان و دوري از تنبلي شناخت لاغري با ذهن علل آن است كه تا شناخت از دلايل تنبلي حاصل نشود مبارزه با تنبلي نيز به سختي پيش ميرود.

تنبلي چيست ؟

يك سوال؟ چقدر در زندگيتان به آدم درمان استرس هايي برخورد كرده ايد كه هميشه كارهايشان را به تعويق مي‌اندازند و يا رهايي از افكار وسواسي در آخرين لحظات، آنها را چاقي صورت انجام مي‌دهند و هرگز هم نتيجه مطلوب را نمي‌گيرند؟

كانون خرد ماندگار ايران : بخش درماني : گنجاندن سالاد چاقي صورت كاهو و جوانہ گندم در وعده‌هاي غذايي بہ ويژه وعده شام تاثير زيادي برافزايش نشاط و شادابي صورت و پر شدن و چاق بہ نظر رسيدن رهايي از افكار وسواسي آن دارد.

وسواس و افكار مزاحم يك فشار فكري است درمان استرس براي ادامه يك فكر يا يك عمل كه فرد به غير منطقي بودن آن واقف است اما قادر به توقف آن نيست .

وسواس را مي توان يك ايده ترك تنبلي فكر، تصور، احساس يا حركت مكرر يا مضردانست كه با احساس اجبار و وعلاقه به مقاومت در برابر آن همراه است. بيمار متوجه غيرعادى و نابهنجار بودن رفتار خود است.

رهايي از افكار وسواسي | روان شناسان لاغري با ذهن وسواس را نوعى بيمارى از سرى نِوروزهاى شديد رهايي از افكار وسواسي مى ‏دانند كه تعادل روانى و رفتارى را از بيمار سلب مي كند و او را در سازگارى با محيط دچار اشكال چاقي صورت مى ‏سازد .

اگر شما براي كارهايتان از ترك تنبلي خودتان علاقه نشان نمي‌دهيد و مرتباً آن ها را به آينده موكول مي‌كنيد و احتمالاً انجامشان نمي‌دهيد، با عرض معذرت يك انسان تنبل هستيد! اكثر محققان هم بر اين باور هستند كه عدم فعاليت بدني، به معناي تنبلي است.

استرس چيست ؟

پزشك يا متخصص بهداشت روان رهايي از افكار وسواسي مي تواند اختلال ASD را تشخيص دهد. آنها سوالاتي در مورد رويداد آسيب زا و علائم فردي درمان استرس مي پرسند.

• تعرض جنسي يا تجاوز جنسي، يا خشونت چاقي صورت خانوادگي

ترك تنبلي ابتلا به بيماري لاعلاج

• زنده ماندن پس از يك آسيب مغزي شديد

درمان استرس و اضطراب شديد – روشهاي درمان استرس و اضطراب شديد – دكتر آل ياسين

متخصص مراقبتهاي بهداشتي معمولا ASD را در صورتي كه يك فرد ۹ علامت يا بيشتر ASD را طي يك ماه از وقوع حادثه بروز دهد تشخيص مي دهد.

• داشتن سابقه از ساير اختلالات بهداشت رواني

• داشتن سن كمتر از ۴۰ سال

براي تشخيص ASD، متخصص درمان استرس مراقبتهاي چاقي صورت بهداشتي لاغري با ذهن نيز ساير علل احتمالي از جمله موارد زير را بررسي

• مونث بودن

لاغري با ذهن را ياد بگيريد !

وسواس فكري ممكن است چندين درمان استرس اثر كوتاه‌مدت لاغري با ذهن از جمله عدم توانايي شخص در كار كردن به‌عنوان فرد مفيدي در جامعه ايجاد مشكلات در مدرسه يا محل كار، ايجاد مشكل در حفظ دوستي چاقي صورت يا روابط عاشقانه رهايي از افكار وسواسي را به‌دنبال داشته باشد.

ترك تنبلي اگر انجام يك كار زمان زيادي را براي تكميل كردن مي‌طلبد، براي خود نقاطي را مشخص كنيد كه با رسيدن به آن‌ها به خود استراحت بدهيد.

رهايي از افكار وسواسي  يعني يك كار بزرگ را به كار‌هاي كوچك‌تر تقسيم‌بندي كنيد تا با انجام هر قسمت، هم فكر شما به آرامش برسد و هم بتوانيد به امور ديگر زندگي خود نيز رسيدگي كنيد.

گاهي اوقات وسواس فكري ناشي از يك كار نيمه‌تمام با قدرت زيادي ذهن شما را تسخير مي‌كند و نمي‌توانيد از فكر آن رها شويد.

رهايي از افكار وسواسي براي مثال ممكن است يك فصل از كتاب را مرور نكرده باشيد، براي سفر پيش‌رو برنامه‌ريزي نكرده درمان استرس باشيد، به كسي كه علاقه داريد، احساس خود را ابراز نكرده باشيد يا ظرف‌هاي ديروز را نشسته باشيد.

ترك تنبلي اگر در زندگي خود هدف و مأموريت مشخصي داشته باشيد، احساس پوچ بودن زندگي به شما دست نمي‌دهد و كمتر تحت تأثير افكار لاغري با ذهن مزاحم يا افراد منفي قرار مي‌گيريد. علاوه بر اين، داشتن هدف سبب چاقي صورت مي‌شود كه در برابر وسواس فكري مقاومت بيشتري داشته باشيد و تعادل خود را حفظ كرده و دچار انحراف نشويد.

لاغري سريع با ذهن و رفع استرس و وسواس

تصور كنيد يك ميز از غذاهاي رنگارنگ رو به روي شما چيده شده، اما شما هيچ ميلي به خوردن آن غذاها نداريد و زود سير مي‌شويد. رهايي از افكار وسواسي يا حتي شايد هيچ كدامشان را نخوريد!

لاغري با ذهن : به اين روش تصوير سازي ذهن در لاغري گويند. جهت تصوير سازي يا تمركز اكثراً، از روش شمارش اعداد استفاده مي‌كنند. به عنوان مثال، از ۰ تا ۵۰ بشماريد. هر كدام از اين اعداد را با يك شكل و يك رنگ متفاوت ببينيد.

ترك تنبلي كم كم از اين تصور خارج و با افكاري مثبت به لاغر شدن خود كمك كنيد. اگر اين روش لاغري با نيروي ذهن را به درستي درمان استرس انجام لاغري با ذهن دهيد، شايد بتواند چيزي در حدود يك تا دو كيلو در هفته از وزن شما چاقي صورت را كم كند.

زماني كه به عدد صفر رسيديد، فضايي را براي خود تصور كنيد كه دوست داريد هميشه در آنجا باشيد. حال خود را در اين فضاي دلنشين رهايي از افكار وسواسي با همان اندامي كه مي‌پسنديد ببينيد. همان اندامي است كه سالها آرزويش را داشتيد.

لاغري با ذهن : اين تمرين تنها چند دقيقه از وقت شما را خواهد گرفت. بنابراين از انجام دادن آن چشم پوشي نكنيد. تصوير سازي ذهن در واقع نقشه‌اي است كه ذهن ناخودآگاه ما طبق همان نقشه پيش مي‌رود.

اختلال استرس و اضطراب شديد

درمان استرس و اضطراب شديد – روشهاي درمان استرس و اضطراب شديد – دكتر آل ياسين

ترك تنبلي علائمي كه پس از رهايي از افكار وسواسي اين مدت زمان ظاهر مي شوند يا بيش از يك ماه طول مي كشند ممكن است نشان دهنده بروز اختلال PTSD باشد.

• ساير اختلالات رواني

• مصرف مواد

• بيماريهاي پزشكي لاغري با ذهن زمينه اي

روش درمان استرس و اضطراب شديد

رهايي از افكار وسواسي

روانكاوان رهايي از افكار وسواسي نيز وسواس را نوعى غريزه واخورده و ناخودآگاه معرفى مى ‏كنند و آن را حالتى درمان استرس مى ‏دانند كه در آن، فكر، ميل، يا لاغري با ذهن عقيده‏ اى خاص، كه بيشتراوقات اشتباه است آدمى را اسير خود مى ‏كند

آنچنان كه اختيار و اراده را از او سلب مي كند و بيمار ترك تنبلي را وامى ‏دارد كه حتى رفتارى را برخلاف ميل و خواسته ‏اش انجام دهد و بيمار هرچند به بيهودگى كار يا افكار خود آگاه است اما نمى ‏تواند از قيد آن رهايى يابد.

ترك تنبلي قبل از آنكه به سراغ درمان وسواس برويم بهتر چاقي صورت است انواع وسواس را بشناسيم .

جوانہ گندم بہ دليل داشتن ويتامين E و گروه ويتامين‌هاي B ميتواند تاثير زيادي در آبرساني و افزايش آب ميان‌بافتي صورت داشتہ باشد.

علاوه بر تهيہ چاقي صورت رهايي از افكار وسواسي سالاد جوانہ گندم مي‌توانيد پودر تهيہ شده از جوانه گندم را با ماست تركيب كنيد و بعد از خوردن يڪ وعده غذايي ۲ قاشق از آن را بخوريد.

توجہ رهايي از افكار وسواسي داشتہ باشيد كه مصرف بيشتر پودر جوانہ گندم و ماست بعد از غذا ميتواند بہ چاقي ديگر نقاط بدن كمك كند بنابراين درمان استرس اگر ميخواهيد تنها صورت‌تان چاق شود بہ خوردن حداكثر ۲ قاشق جوانہ ‌گندم و ماست بعد از يك وعده غذايي اكتفا كنيد.

برچسب: ،
بازدید : | ۲۲ آبان ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۹:۰۶ | كانون
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
عناوین آخرین مطالب ارسالی

سرویس وبلاگدهی فارسی یا پارسی رایگان